Pokazywanie postów oznaczonych etykietą zabytkowe samochody. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą zabytkowe samochody. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 9 września 2012

Jak to drzewiej z automobilami bywało

            W połowie sierpnia, na położonym nieopodal Wrocławia Zamku Topacz odbyła się druga edycja Motoclassic - zlotu pojazdów z czasów II RP. Eksponatów było mnóstwo, także tych troszkę nowszych. Jako że pogoda dopisała, wystawa cieszyła się ogromną popularnością. Największe zainteresowanie budził samochód na parę (!), a także pierwsze modele Audi, Peugeot czy też Polskiego Fiata.



  Jako że obrazy mówią lepiej niż tysiące słów - zapraszam do oglądania zdjęć.